O FIRMIE

Przybliżamy życie od 1948 roku

Bushnell jest liderem w branży wysokowydajnej optyki sportowej od ponad 65 lat. Naszą naczelną zasadą jest dostarczanie najwyższej jakości, najbardziej niezawodnych i jednocześnie przystępnych cenowo produktów sportowych na rynku. Nasze zaangażowanie w wyjątkową obsługę klienta i silne partnerstwo handlowe nie ma sobie równych.

Bushnell może pochwalić się wiodącym udziałem w rynku we wszystkich kategoriach optyki sportowej, a nasze produkty konsekwentnie zdobywają nagrody za wzornictwo i wydajność. Nasze linie produktów zwiększają przyjemność z uprawiania wszelkich sportów na świeżym powietrzu, od sportów widowiskowych, studiów przyrodniczych, polowań, wędkarstwa i obserwacji ptaków po obserwacje gwiazd. Za to we wnetrzach, nasze lornetki przybliżają publiczności akcję podczas zawodów sportowych, piękno sztuk w spektaklach teatralnych czy muzyków w czasie koncertów.

Nieustanne poszukiwania nowych technologii pozwala produkować optykę sportową, która łączy najnowocześniejsze wzornictwo z innowacjami w zakresie wydajności. To poświęcenie sprawiło, że Bushnell jest najbardziej rozpoznawalną i renomowaną marką optyki sportowej na świecie.